Proč Myslivna Zlatník?

Rekreační oblast nabízí pestrou možnost aktivit. V zimním období je možno se věnovat sjezdovému lyžování, běhu na lyžích, skialpinismu, pěší turistice. V letních měsících se můžete věnovat cykloturistice, pěší turistice, houbaření, sběru lesních plodů a odpočinku na čerstvém vzduchu.

Myslivna Zlatník

 

Sjezdové lyžování

Lyžařský areál Biocel

délka sjezdovky 350m, vhodné pro rodiny s malými dětmi, dětský vlek, dětské lano, možnost večerního lyžování, umělé zasněžování, občerstvení přímo u vleku, svah denně upravován rolbou, vzdálen od Myslivny 30m.

Více informací www.skizlatnik.cz

Lyžařský areál Fela

délka sjezdovky 380m, svah uspokojí i náročnější lyžaře, občerstvení přímo u vleku, každodenní provoz, vzdálen od Myslivny 300m více informací www.fela-zlatnik.cz

Lyžařský areál TJ Radegast

délka sjezdovky 500m, svah uspokojí i náročnější lyžaře, dětské lano, dětská škola na vyžádání, umělé zasněžování, občerstvení přímo u vleku s posezením, svah denně upravován rolbou, každodenní provoz, vzdálen od Myslivny 1km více informací www.visalaje.cz

Další informace naleznete na lyzovani.beskydy.cz

Běžecké lyžování

Okolí poskytuje výborné možnosti k běžeckému lyžování. Nabízejí se výlety na nejvyšší horu Beskyd - Lysou horu (1323m), Bílý Kříž, Gruň, Slavíč a mnoho dalších.

Skiaplinismus

Milovníci skialpinismu si mohou dopřát výstup na nejvyšší horu Beskyd - Lysou horu (1323m), s nezapomenutelnými výhledy do okolí nebo pro zkušenější je tady výstup na druhou nejvyšší horu Beskyd Smrk (1272m), výstup na tuto horu je jedním z nejnáročnějších v Beskydech, přístupové trasy vedou z Ostravice a z Čeladné.

Další informace na www.visalaje.cz a www.beskydy.cz

Napište nám