Proč Myslivna Zlatník?

Rekreační oblast nabízí pestrou možnost aktivit. V zimním období je možno se věnovat sjezdovému lyžování, běhu na lyžích, skialpinismu, pěší turistice. V letních měsících se můžete věnovat cykloturistice, pěší turistice, houbaření, sběru lesních plodů a odpočinku na čerstvém vzduchu.

Myslivna Zlatník

 

Autem

Dopravní dostupnost automobilem je velmi dobrá i v zimním období. Z rychlostní silnice R48 (E462) v úseku mezi Frýdkem-Místkem a Českým Těšínem odbočíte na obec Nošovice exit 51. Dále pokračujete přes obec Nošovice, Vyšní Lhoty, Raškovice kde odbočíte doprava u hotelu Ondráš. Za čerpací stanicí odbočíte doleva směr Visalaje. Projedete obcí Krásná a pokračujete ještě cca 5 km směrem na Visalaje. Po ujetí této vzdálenosti po levé straně se objeví parkoviště, vedle kterého se nachází rekreační objekt Myslivna.
Pro majitele GPS navigací je možno zadat polohu: 49° 32' 9" severní šířky, 18° 29' 57" východní délky.

Veřejnou dopravou

Rekreační objekt Myslivna je dostupný autobusovou dopravou z Frýdku-Místku. Od autobusové zastávky Krásná, Vyšní Mohelnice, Zlatník je Myslivna vzdálená 30 m. Autobusovou dopravu zajišťují ČSAD Frýdek-Místek a.s. a ČSAD Havířov a.s. www.3csad.cz a Veolia Transport Morava a.s. morava.veolia-transport.cz. Informace o jízdních řádech jsou k dispozici na www.jizdnirady.cz název autobusové zastávky Krásná, Vyšní Mohelnice, Zlatník. 

Mapa

Z adresy::
nebo Map

Napište nám